imac

Obróbka skrawaniem CNC i obróbka aluminium w Poznaniu

Chcąc dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania w obróbce metali wzbogaciliśmy nasza ofertę w usługi obróbki CNC.

Cyfrowa jakość oraz dokładność tego typu innowacji procesu kształtowania materiału otwiera przed Państwem możliwość podniesienia prestiżu swoich wyrobów na rynku konsumenckim, zwłaszcza, że obróbka CNC wymagana jest przy wielu częściach mechanicznych, np. do samochodów lub innych maszyn.

Obróbka skrawaniem CNC w przypadku naszych maszyn, to usługi : frezowania, gwintowania, wiercenia i toczenia elementów. Poddany procesom materiał można potem z łatwością wprowadzić na dalsze etapy działania danej linii produkcyjnej, bez obaw o jakość oraz dokładność jego wykonania. Za obróbkę metodą CNC odpowiedzialny jest tu komputer, który po wprowadzeniu odpowiednich danych projektowych jest w stanie wykonać działanie ze wzorową powtarzalnością, nawet w przypadku hurtowej ilości zamówień.

Precyzja i niezawodność

Obróbka CNC jest także o wiele bardziej precyzyjna od tego, co są w stanie zaoferować dziś maszyny posługujące się konwencjonalnym sposobem wykonywania tego typu działań. Przeznaczona do zadań, gdzie tolerancja kształtu oraz margines błędu są wręcz niedopuszczalne, obróbka CNC jest w stanie nie tylko udowodnić swoją precyzje, ale i również zadbać o najwyższy standard danego rodzaju kształtowania materiału. Dzięki temu rodzajowi obróbki możliwa jest praca ze stalami nierdzewnymi, aluminium oraz tworzywami sztucznymi.

Intuicyjna obsługa programów, łatwe wprowadzenie parametrów oraz skrócony czas wykonania elementów również są istotnym plusem, który posiada obróbka CNC.

Ilość branż, która obecnie korzysta z tego typu rozwiązań produkcyjnych jest bardzo duża, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz sprzęt do obróbki skrawaniem CNC był w pełni uniwersalny i funkcjonalny dla jak największego grona konsumentów.

imac

Oszczędności i minimalizacja strat

Standardy pomiarowe oraz metody automatycznej kontroli wyników pracy urządzenia, gwarantują perfekcyjną dokładność i zadowolenie klienta. Obróbka CNC to możliwość używania procesu do nawet bardzo małych elementów przy jednoczesnej minimalizacji strat materiału i zachowaniu najwyżej jakości ostatecznego produktu.

Nasze maszyny podołają nawet takiemu wyzwaniu – efektywność produkcji to coś nad czym pracujemy do lat!

Siedziba firmy

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań
+48 618 473 548,
Tel/fax: +48 618 473 960
biuro@autojet.com.pl
handel@autojet.com.pl
serwis@autojet.com.pl

Dane do faktury

AUTOJET Sp. z o.o.
Poznań 60-413
Ul. Tatrzańska 20
NIP: 7811940841
KRS 0000660060
REGON 366429745
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego