imac

Piaskowanie i szkiełkowanie w Poznaniu

Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz ciągła chęć zaspokajania Państwa potrzeb spowodowała dołączanie do naszej oferty usług z zakresu oczyszczania powierzchni przedmiotów.

Usługi te umożliwią Państwu odświeżenie elementów oraz polepszenie ich stanu wizualnego. Dzięki zastosowaniu przez naszą firmę profesjonalnego sprzętu, który obsługują nasi doświadczeni specjaliści możecie być Państwo pewni, że efekt końcowy będzie spełniał Państwa oczekiwania a oczyszczane przedmioty otrzymają drugie życie bez uszczerbku na posiadanych właściwościach.

Wśród naszych usług oczyszczania materiałów znajdą Państwo proces piaskowania. Jest to proces technologiczny, który opiera się na oczyszczaniu powierzchni przedmiotu przy wykorzystaniu sprężonego powietrza i materiału ściernego. W naszej ofercie znajduje się również proces śrutowania, który służy głównie do oczyszczania powierzchni metalowych. Środkiem czyszczącym jest w tym przypadku śrut w postaci małych kulek. W zależności od stopnia zanieczyszczenia czyszczonej powierzchni do piaskowania i śrutowania dobierany jest odpowiedni materiał ścierający.

Wynikiem zastosowania powyższych procesów jest uzyskanie gładkich i czystych powierzchni przedmiotów- bez zanieczyszczeń. Piaskowanie może być zastosowane do szerokiego asortymentu produktów takich jak np. : metal, plastik ,drewno, kamień. Śrutowanie natomiast polecane jest do powierzchni metalowych.

Nasze usługi adresujemy zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw, jesteśmy wstanie pracować z rozmaitymi wyrobami z różnych gałęzi przemysłu

imac

Szkiełkowanie

Kolejnym z procesów, który proponujemy do oczyszczania powierzchni przedmiotów jest szkiełkowanie. Proces ten idealnie nadaje się do zastosowania w przypadku wyrobów metalowych . Polega on na obróbce powierzchni przy użyciu kulek szklanych lub elektrokorundu szlachetnego. Kluczowym zadaniem tego procesu jest oczyszczenie przedmiotu z zanieczyszczeń a także wygładzenie powierzchni co powoduje polepszenie całościowego efektu wizualnego. Dzięki temu procesowi obrabiany przedmiot staje się wysatynowany. Znikają niedoskonałości w postaci rdzy czy nalotów. Do niewątpliwych zalet tego procesu należy zaliczyć także wzmocnienie odporności materiału na korozję.

Ciągle doskonalimy jakość oferowanych przez nas usług, chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji dotyczących procesów oczyszczania wyrobów, przeanalizujemy możliwości i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

Siedziba firmy

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań
+48 618 473 548,
Tel/fax: +48 618 473 960
biuro@autojet.com.pl
handel@autojet.com.pl
serwis@autojet.com.pl

Dane do faktury

AUTOJET Sp. z o.o.
Poznań 60-413
Ul. Tatrzańska 20
NIP: 7811940841
KRS 0000660060
REGON 366429745
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego