imac

Spawanie (usługi spawalnicze) w Poznaniu

W zakresie naszych usług znajdą Państwo również usługi spawalnicze. Dzięki tej metodzie mogą Państwo nierozłącznie połączyć spawane elementy. Wykorzystywaną w naszym warsztacie metodą spawania jest metoda TIG- co umożliwia prace z różnego rodzaju gatunkami stali jak również metalami takimi jak: aluminium, niekiel i inne. Wybierając proces spawania metoda TIG mogą być Państwo pewni, że wykonana spoina będzie charakteryzowała się wysoką jakością połączenia.

Wybierz spawanie z Autojet

Realizujemy usługę w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak również do firm zajmujących się produkcja seryjną. Sprzęt który posiadamy pozwala nam na realizację różnorodnych zamówień, rozumiemy Państwa oczekiwania dlatego o przebieg usługi dbać będą wykwalifikowani fachowcy którzy, posiadają doświadczenie i widzę niezbędną do wykonania zlecenia.

Podczas wykonywania prac szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa realizacji usługi, nasi pracownicy pracują w sposób ograniczający wystąpienie niebezpieczeństwa poprzez stosowanie odpowiednich środków ochrony indywidualnej.

imac

Zapraszamy do kontaktu z przyjemnością zaproponujemy Państwu nasze rozwiązania, wspólnie zastanowimy się jak przygotować ofertę aby zadowolić Państwa i spełnić pokładane w nas oczekiwania.

Siedziba firmy

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań
+48 618 473 548,
Tel/fax: +48 618 473 960
biuro@autojet.com.pl
handel@autojet.com.pl
serwis@autojet.com.pl

Dane do faktury

AUTOJET Sp. z o.o.
Poznań 60-413
Ul. Tatrzańska 20
NIP: 7811940841
KRS 0000660060
REGON 366429745
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego