imac

Wiercenie w aluminium i stali w Poznaniu

Jak zapewne Państwo wiedzą proces wiercenia wymaga dużej dokładności, a w zależności od użytego materiału również odpowiedniego ustawienia i zastosowania określonych podzespołów. Wiercenie w aluminium, różni się od wiercenia w stali, nie mówiąc już o plastiku. Do każdego z tych zadań potrzeba innej specyfikacji wiertła oraz mechanizmów wspomagających, jak np. chłodzenie, czy zbieranie i oddzielanie odpadu produkcyjnego.

Nasze zaplecze maszynowe umożliwia wiercenie, które gwarantuje nie tylko wydajność i najwyższą jakość efektów obróbki, ale i precyzyjny pomiar oraz możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy zatem, że standaryzacja używanych przez nas maszyn została w każdym wypadku przeprowadzona z ogromną dokładnością i zaangażowaniem.

Wszystkie maszyny w naszym parku maszynowym umożliwiają Państwu obróbkę materiału, charakteryzująca się cyfrową dokładnością.

Naturalnie wszystkie nasze maszyny umożliwiające wiercenie posiadają również szereg rozwiązań technicznych, które gwarantują nie tylko wydajność i najwyższą jakość efektów obróbki, ale i precyzyjny pomiar oraz możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy zatem, że standaryzacja naszych maszyn została w każdym wypadku przeprowadzona z ogromną dokładnością i zaangażowaniem. Niezaprzeczalnym profitem zaprojektowanych przez naszą firmę maszyn do wiercenia jest również fakt, iż są one kompatybilne z wieloma gałęziami przemysłu i mogą posłużyć do obróbki bardzo wielu elementów różnej wielkości.

imac

Wszystkie maszyny umożliwiające Państwu obróbkę materiału, nie tylko wiercenie, posiadają w naszym przypadku cyfrową dokładność, charakterystyczna dla jakości CNC. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu – chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat całej naszej oferty oraz zaproponujemy najbardziej dogodną opcję ściśle odpowiadającą potrzebom klienta.

Siedziba firmy

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań
+48 618 473 548,
Tel/fax: +48 618 473 960
biuro@autojet.com.pl
handel@autojet.com.pl
serwis@autojet.com.pl

Dane do faktury

AUTOJET Sp. z o.o.
Poznań 60-413
Ul. Tatrzańska 20
NIP: 7811940841
KRS 0000660060
REGON 366429745
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego