imac

Wiercenie

Ciągle rozszerzający się zakres naszego asortymentu maszyn produkcyjnych doprowadził naszą firmę do etapu, gdy możemy w końcu podzielić się z Państwem efektami naszej pracy nad produktami umożliwiającymi precyzyjną obróbkę metalu oraz tworzyw sztucznych (m. in. wiercenie w nich). Jak zapewne Państwo wiedzą etap ten wymaga dużej dokładności, a w zależności od użytego materiału również odpowiedniego ustawienia i zastosowania określonych podzespołów. Wiercenie w aluminium, różni się od wiercenia w stali, nie mówiąc już o plastiku. Do każdego z tych zadań potrzeba innej specyfikacji wiertła oraz mechanizmów wspomagających, jak np. chłodzenie, czy zbieranie i oddzielanie odpadu produkcyjnego.

Naturalnie wszystkie nasze maszyny umożliwiające wiercenie posiadają również szereg rozwiązań technicznych, które gwarantują nie tylko wydajność i najwyższą jakość efektów obróbki, ale i precyzyjny pomiar oraz możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy zatem, że standaryzacja naszych maszyn została w każdym wypadku przeprowadzona z ogromną dokładnością i zaangażowaniem. Niezaprzeczalnym profitem zaprojektowanych przez naszą firmę maszyn do wiercenia jest również fakt, iż są one kompatybilne z wieloma gałęziami przemysłu i mogą posłużyć do obróbki bardzo wielu elementów różnej wielkości.

imac

Wszystkie maszyny umożliwiające Państwu obróbkę materiału, nie tylko wiercenie, posiadają w naszym przypadku cyfrową dokładność, charakterystyczna dla jakości CNC. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu – chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat całej naszej oferty oraz zaproponujemy najbardziej dogodną opcję ściśle odpowiadającą potrzebom klienta.

tel.: 48 618 473 548
mobile: 48 508 090 992
tel/fax: 48 618 473 960

biuro@autojet.com.pl
handel@autojet.com.pl
serwis@autojet.com.pl

ul. Tatrzańska 20, 60-413 Poznań